ZRX IV.

Modely, testy, zkušenosti
Odpovědět
Munga
Easy rider
Easy rider

Re: ZRX IV.

Příspěvek od Munga » sob úno 09, 2019 10:45:47

Já si Verouše podrobněji všiml předloni v Alpách když všichni přes litr a on s náma v zatáčkách držel krok uplně v pohodě. To jsme to do těch zatáček už klopit více nezvládaly.
Probém měl při předjíždění na rovinkách v ůdolí. Mě ta motorka celkově dost překvapila.
Ted ji mám zaparkovanou u mne a jak je to nové a pohodlné, pěkné a tak to láká.
Je pravda že jezdím vlastně jenom s litrama a tohle je jen půl motoru...Říkal jsem si že zvolním,abs paráda a budu mít větší šanci na přežití a trochu se pokochám, ale když se budu snažit stíhat rychlejší mašiny tak by to také mohlo dopadnout obráceně.
Velkej Verouš jede parádně,ale vadí mi ta velká hmotnost a také je už v jiné cenové kategorii. To raději 900RS - ta má šmrnc, ale zase mne tam limituje cena.
Tak to vypadá že zůstanu u veterána další rok ostatně jako vždy..
ZRX 1100 /99 Black
Kozí dech
Munga F4

SumavaCZ
Ghostrider
Ghostrider

Příspěvek od SumavaCZ » sob úno 09, 2019 14:32:33

Budeš nasraný. 650 nekupuj. Objem ničím nenahradíš a litrový versys jede moc pěkně. Váhu při jízdě nepoznáš. Já měl problém dosáhnout na zem. Pouze na špičkách jsem si moc na křižovatkách stabilně nepřipadal. Koupil jsem od výrobce z DE snižující kit, a teď dosáhnu úplně super.
ZX-10R KRT Replica
CKC#1202

"Jak to má volant nebo kozy, tak s tím budou brzy problémy."

Jirka_Z
Ghostrider
Ghostrider
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jirka_Z » ned úno 10, 2019 00:18:25

ZRX 1984 píše:
pát úno 08, 2019 22:06:31
Budes nasranej, ja mel verose i er6 a obe jsou uz z baraku, dokud jezdis sam, neni problem. Problem zacne kdyz jedes s nekym kdo ma litr a vic, pa jsi uplne v prd.li, na verousoj je to fajn ale kdyz potřebuješ nekde svizneji jsi vis kde. Kup litr, to je docela adekvatni nahrada zrx, ale rexi srdce to nema. Zrx ma koule, kroutak, vykon tak akorat nez se svezes na zzr :-)
Krásnej autobusáckej konec příběhu :oops: :oops: :oops: :)
JAWA 350 Style OilMaster
ZZR 1.4 - 010 - Metallic spark black
CKC#824
...pursuit is futile...

Odpovědět