POLICIE na motorkách

Opravdu o všem - od špendlíku po lokomotivu
Odpovědět
Ladis
Ghostrider
Ghostrider
Kontaktovat uživatele:

POLICIE na motorkách

Příspěvek od Ladis » ned čer 15, 2008 19:59:09

Tak jestli s tímto máte někdo nějaký zkušenosti, tak zde můžete pobavit i ostatní... ;)

Jinak asi nejaktuálnější diskuze může začít na základě tohoto článku :arrow: http://tn.nova.cz/zpravy/domaci/bic-na- ... troje.html

Moc mě pobavil už ten název - "Bič na šílené motorkáře - poldové kupují silné stroje" ...už se těším na první reportáž na TV Nova, že to nějakej polda někam zahodil... :lol:
ZZR 1200 '03 Moonlight Silver
*********CKC # 686*********

Z.
Ghostrider
Ghostrider

Příspěvek od Z. » ned čer 15, 2008 20:15:37

Já už za svůj život zažil ledacos. :D
Kawasaki Z750 '07
> silver shadow <
>> CKC #304 <<

Zdrahy
Site Admin
Site Admin

Příspěvek od Zdrahy » ned čer 15, 2008 20:20:18

Ať si koupěj třeba koloběžky, mě je to šumák. Honit se s nikým nebudou, řešili jsme to tady na foru už několikrát. To že se nějakej vymatlanec zrakví při soukromém závodě to nijak neovlivní a těm klukům a holkám kterým nějaký důchodce strčí škůdku do cesty protože je moc složitý se nejdřív podívat do křižovatky než tam vyjede to život nevrátí..
ZRX 1200 S-R
Lepší bejt mrtvej lev než živá krysa! :wink:
CKC # 209

666S999
Ghostrider
Ghostrider
Kontaktovat uživatele:

Zdrahy:

Příspěvek od 666S999 » ned čer 15, 2008 20:24:19

ZdrahyZX9R píše:Ať si koupěj třeba koloběžky, mě je to šumák. Honit se s nikým nebudou, řešili jsme to tady na foru už několikrát. To že se nějakej vymatlanec zrakví při soukromém závodě to nijak neovlivní a těm klukům a holkám kterým nějaký důchodce strčí škůdku do cesty protože je moc složitý se nejdřív podívat do křižovatky než tam vyjede to život nevrátí..
souhlas :thumbup:
____ZRX 1200R____
_____CKC#21_____

farmář
Ghostrider
Ghostrider

Příspěvek od farmář » ned čer 15, 2008 21:41:01

je to článek nesmyslný, při dnešní technice tě změří co dá viditelnost a záznam mají na cca 150metrů, takže co.Když tě sejmou, ani stavět tě nemusí, jen ti přijde platební příkaz.Serou na tvé vyjádření, bo má prd váhu proti záznamu. Tak s kým se bude kdo a proč honit? kvůli rychlosti nee, tak jen řidičáky a doklady plus alkohol. Ty prvé dva případy bývají případi že skončí ve škarpě a poslední? na mašině honička s chlastem? jedno pivko desina to moc neovlivní tak proč se honit a s větším množstvím? no nevím. A že by se chlapi co na tom slouží museli za cenu že se vyflákají s někým honit? se supersportama? blbost. S tím budou mít navrch akorát nad autařema. Což měli leckdy i v autech, tak jak honili filcky je honil málokdo. :lol: škoda slov, zase článek jedna báseň :lol: :lol: :lol:
Kawasaki Vulcan VN 1500 Classic
CKC #1060

Kosta
Easy rider
Easy rider

Příspěvek od Kosta » pon čer 16, 2008 07:33:27

přimo to vidim,poldove jak z Ameriky na chopprikach v platenejch hadrech a tam brylema co nosil Clint Eastwood.
By me zajimalo koho na tom chcou honit :D

cituji:
,,Nové policejní mašiny budou tak rychlé, aby hlídka nebezpečné kaskadéry dokázala dostihnout''

rekl bych ze takovy kaskader na litru zaradi za 3 a cajti se muzou jit klouzat...
636 black mamba 05

Zdrahy
Site Admin
Site Admin

Příspěvek od Zdrahy » pon čer 16, 2008 08:09:56

V americe policajt na chopříku v plátěnejch hadrech blikne a zahouká, v tu chvíli každý zastaví. Pokud nezastaví, honěj ho se spoustou aut a vrtulníkama, když má štěstí tak ho nezastřelej.. a ten na chopříku mezitím do sebe cpe koblihy v prvním bistru. řekl bychže kaskadér tvých kvalit zařadí za 3 a pollicajti mají po starostech, protože to neuřídíš :lol:
nic ve zlým, ale tvoje poznámka mě fakt rozesmála, kolik ti je?? myslet si že policajti budou někoho honit je přinejmenším směšná, navíc ty mašiny koupili už vloni a tu a tam je potkávám :lol:
ZRX 1200 S-R
CKC # 209

KankX
Site Admin
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KankX » pon čer 16, 2008 10:14:17

taky je potkavam a dokonce me zdravi ;-)
----- (W) -----
young oldtimer
nekdo se zavodnikem narodi, jiny umira

volkswagen
Site Admin
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od volkswagen » pon čer 16, 2008 10:15:55

Zase a znova. I když budou mít ZZR1400 a doženou mě. Co pak? Bude mi nadávat, mávat na mě? K čemu jim bude že motorku doženou? To o biči na rychlé motorkáře je novácký výmysl. Já ty kluky potkal na polygonu v Mostě. Ty motorky mají, aby se dostali v zácpě dobře k nehodě, ne aby na nich někoho honili. Dyť je to evidentní hovězina, když se nad tím zamyslíte.
Z900RS
W800 2011
VN 900 Custom 2009 bye
ZX-6R 2007 bye
Z1000 2003 bye

KankX
Site Admin
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KankX » pon čer 16, 2008 10:18:36

volkswagen píše:Zase a znova. I když budou mít ZZR1400 a doženou mě. Co pak? Bude mi nadávat, mávat na mě? K čemu jim bude že motorku doženou? To o biči na rychlé motorkáře je novácký výmysl. Já ty kluky potkal na polygonu v Mostě. Ty motorky mají, aby se dostali v zácpě dobře k nehodě, ne aby na nich někoho honili. Dyť je to evidentní hovězina, když se nad tím zamyslíte.
co by? dozenou te a protoze maji nadrz na vic litru benzinu, budou za tebou jezdit tak dlouho az tobe ten benzin dojde :wink: :lol: :lol: :lol:
----- (W) -----
young oldtimer

Maverick
Ghostrider
Ghostrider

Příspěvek od Maverick » pon čer 16, 2008 11:42:02

KankX píše:taky je potkavam a dokonce me zdravi ;-)
Já mluvil se dvěma na benzinkách , dycynky dyž sem jel tankovat s autem. Sou to normální kucí a myslím , že by se s níkým nehonili. Na Nově sou jen samí k.o.k.o.t.i. a nemá smysl to ani poslouchat - natož to číst :roll:

Zubr
Ghostrider
Ghostrider

Příspěvek od Zubr » pon čer 16, 2008 12:56:32

No kdyby mě s mými zdravotními problémy vzali k moto policii, tak bych se s radostí honil za každou rychlou moto, páč bych tam mohl jezdit rychle legálně a s majákem, takže by mě auta uhýbali z cesty. :lol: A pánové myslím že na tom FJRu by nebylo pro mě problém udržet se rychlého supersportu a v podstatě, bych mohl přes vysílačku koordinovat celou akci. Ta moto v pohodě nahradí vrtulník. A nevěřte tomu, že by jste mi ujeli v plném provozu a když už bude někdo tak dobrej, že bych mu nestačil, tak je to fakt dobrej zkušenej jezdec, který nedělá chyby ani při obrovském psychickém nátlaku a takoví jezdci nejsou v provozu tak nebezpeční a proto bych je v pohodě toleroval. Ale drtivá většina jezdců jsou jen tzv. rovinkáři, kteří zatáčky nemají rádi a neumí je, většinou neumí ani brzdit na hranici možností, natož se vyhnout překážce a i pod brzdami, nebo tvrdě brzdit v zatáčce a pod.. Proto se pod obrovským psychickým tlakem vysekají v prvních 5min. honičky a pak bych to měl bez práce. :twisted: A pokud bych si mohl vybrat moto na které bych mohl u policie jezdit, tak bych asi volil mezi GTR1400, nebo ZZR1400, ostré supersporty jsou pro takové honičky zbytečný. :wink:

Tak teď se do mě pusťte, páč jsem vám hodil rukavici do diskuse. :twisted: :D :D :D
NINJA ZX 9R 2000 červená na negativu zelená=kawakamufláž woe
CKC#068

Řečník z aragonitových jeskyní

KankX
Site Admin
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KankX » pon čer 16, 2008 13:09:13

nepustim se do tebe, ty jsi ztracena existence... ;-) :D

a jinak nemaji FJR ale Hondy Paneuropean a mezi auty by si mel s tak tezkou a neobratnou motorkou trosku smolika ;-)
----- (W) -----
young oldtimer

Zdrahy
Site Admin
Site Admin

Příspěvek od Zdrahy » pon čer 16, 2008 14:30:42

Maj to plný vybavení, trošku jako náklaďák, i když plný síly - na honěnou to ale určitě není. Mimo jiný, ze zkušeností co mám, tak motorkář většinou neujdede ani autům.. :wink: jak psal Víťa, primárním účelem téhle jednotky je dostat se třeba k nehodě provozem podstatně rychleji než auto :)
ZRX 1200 S-R
CKC # 209

MARTY
Ghostrider
Ghostrider

Příspěvek od MARTY » pon čer 16, 2008 15:26:43

ZdrahyZX9R píše:V americe policajt na chopříku v plátěnejch hadrech blikne a zahouká, v tu chvíli každý zastaví. Pokud nezastaví, honěj ho se spoustou aut a vrtulníkama, když má štěstí tak ho nezastřelej.. a ten na chopříku mezitím do sebe cpe koblihy v prvním bistru. řekl bychže kaskadér tvých kvalit zařadí za 3 a pollicajti mají po starostech, protože to neuřídíš :lol:
nic ve zlým, ale tvoje poznámka mě fakt rozesmála, kolik ti je?? myslet si že policajti budou někoho honit je přinejmenším směšná, navíc ty mašiny koupili už vloni a tu a tam je potkávám :lol:

:D :D :D :D :D se fakt poseru.....zdrahy se mel zivit jako komik

me jen sere ze ti kokotaci pisou :::bic na motorkare...kdyby rekli bic na ty silene jedouci a ohrozujici sebevrahy,opakovane videne pri strasne a nebezpecne pile......kreteni...rozdmychavaji temi vyroky tichou valku mezi vsemi....
mluvil jsem v Brne u Tesca se dvema...nakupovali do toho kufru za sebou docela hodne jidla...asi jeli na party...pohodari....nejvic jsou polisi nasrani na ty pry co jezdi rychle ve meste a v Buchlacich..o tech se mluvi...a jinak...ze si nemam myslet ze se v tech kosilich a kratkych rukavech co maj,budou vydavat nebezpeci padu ...ikdyz rikali ze pokud stoji ve dvou s autem nekde zasiti...ve meste...maj narizeno aspon vyjet a zkusit pomoci svetylka stop vyzvat k zastaveni.....
jezdete dle predpisu jako ja a nikdo vas honoit nikdy nebude.. :D :D
ZZR 1400 RR Hujda lenošná
Věř tomu kdo tě nezklamal a nezklam toho kdo ti věří !!!

Odpovědět