[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 583: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 639: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Czech Kawasaki Club • štítek na motce
Stránka 1 z 1

štítek na motce

Napsal: pon zář 26, 2016 11:40:51
od Mesr
mám problém, dneska jsem byl na technické a oni nenašli štítek na motorce, že ho tam musím mít a oni nafotit, že mi dají technickou jen na 30 dní a mám si ten štítek zařídit. Volal jsem Havrdovi, a ten mi řekl, že mám poslat velký techničák a on ten štítek nechá vyřídit............ za 2000 Kč. Dá se to udělat ještě nějak jinak? Možná by věděl Vítek nebo Marek
motka je rok výroby 1992 a daná do provozu v ČR 2008

Re: štítek na motce

Napsal: pon zář 26, 2016 11:59:36
od volkswagen
Leda by ti ten štítek udělal jinej dealer levněji. Ale pochybuju o tom. Nebo koupit rám se štítkem a to bude za víc než za dva litry.

Re: štítek na motce

Napsal: pon zář 26, 2016 17:28:11
od Jirka_Z
Neporadím, ale vím, že štítek musí být, protože mi kdysi upadl na fichtlovi a od té doby jsem jezdil bez technický... :) :) :)

Re: štítek na motce

Napsal: úte zář 27, 2016 00:11:50
od misak39
když víš jak vypadá, udělá to každá lepší reklamka za pár šupů...moji GPzetku,(teda, jestli tam vůbec nějakej štítek je) - a pokud jo - vyfotím, napíšu, dodáš čísla, necháme to zrobit, a pak uvidíme :wink:

Re: štítek na motce

Napsal: úte zář 27, 2016 06:55:17
od Mesr
misak39 píše:když víš jak vypadá, udělá to každá lepší reklamka za pár šupů...moji GPzetku,(teda, jestli tam vůbec nějakej štítek je) - a pokud jo - vyfotím, napíšu, dodáš čísla, necháme to zrobit, a pak uvidíme :wink:
nikdy tam právě nebyl, protože je to 1992, a to je tam nedávali, ani nevím ,jak má vypadat, natož co tam má být vyraženo. Povinnost mít štítek u nás platí od roku 2002 a od roku 2016 se vozidla fotí...i štítek, a když tam není, tak se nedá zaevidovat a zprovoznit, ale nemusí být prý kovový, stačí nálepka a nalepit pod sedlo, říkali technici, ale to číslo je jaké, VIN? nemusí sedět s nějakým číslem databáze firmy Kawasaki?

Re: štítek na motce

Napsal: úte zář 27, 2016 08:55:12
od Jirka_Z
Tak to nevím, zeptal se bych se v Kawasaki...
Podle mě tam určitě musí být VIN, rok výroby a ještě něco tam bude...
Zítra se můžu podívat co je na mém, určitě ho tam mám, fotili ho na jaře...

Re: štítek na motce

Napsal: úte zář 27, 2016 10:45:40
od Mesr
volal jsem do Hradce Havrdovi, a on chtěl po mě ofotit velký techničák a poslat mejlem, že to zařídí a stojí to jen asi 2000, ale doufal jsem, že je ještě nějaká jiná levnější možnost

Re: štítek na motce

Napsal: čtv zář 29, 2016 18:50:35
od MMKS
jak psali, nech to udělat v reklamce. Štítek nemá žádné ochranné prvky, ze své podstaty - je jednoduše odstranitelný a zaměnitelný to nemůže být bráno jako identifikační znak. Je to jen buzerace na STK. Teoreticky si to vytisknout sám, tak ti taky můžou políbit prdel, protože v té své brožuře určitě nemají, jak má vypadat.

Jen pro zajímavost, na autě Nissan, jsem jej měl smazaný. Přes zastoupení Nissanu vyřízeno vše včetně poštovného bezplatně.

Re: štítek na motce

Napsal: pon říj 03, 2016 21:20:28
od Mesr
v sobotu jsem motku vytáhl z garáže na sluníčko, abych si mohl pořádně prohlédnout krk a brejle a vše pod přední kapotáží, protože technici na STK žádný štítek a vlastně nic nenašli........................, no jistě že jsem to našel, ale jen VIN vyražený na krku za světlem zespoda nahoru, ale radši jsem si nechal udělat štítek podle vzoru, který mi poslal Fufík, tedy Kuba, a stál mě ve dvojím provedení - děkuji kamaráde, škoda že jezdíš na té hrozné R1, takže nevím, kde přišel pan Havrda k té částce 2000 Kč. Dneska pršelo, tak na STK zajedu zítra, a uvidíme, jak se k tomu technici postaví :shock:

Re: štítek na motce

Napsal: úte říj 04, 2016 09:06:57
od lukas.01
To jsem také zvědav. U těchto starších strojů jim stačil VIN, štítek nebyl potřeba, asi nová doba.

Re: štítek na motce

Napsal: úte říj 11, 2016 07:11:00
od Mesr
tak včera , v pondělí bylo dopoledne hezky, sluníčko a 11 stupňů, tak jsem vyrazil na opakovanou technickou, ale jinam, než původně, do Nymburka. Měl jsem nalepený štítek podle Kubova vzoru, ale mým VIN z boku rámu pod nádrží, technici byli motorkáři, a dlouho se smáli mé historce z Lysé nad Labem, kde mě vyhodili pro chybějící štítek, nafotili si ten nový, který mě stál jen DĚKUJI, a říkali, že stačí ten originální vyražený na krku. Za 5 minut jsem odjížděl. Takže nějak mi nejde na rozum požadavek pana Havrdy, že mi ho pořídí za 2000 Kč, tož tak :)

Re: štítek na motce

Napsal: úte říj 11, 2016 09:59:20
od Jirka_Z
Za 2t by byl "originální" podle mě víš jak, jenom ten originální kousek plechu bude stát tisícovku... :lol: :lol: :lol:
Každopádně jak je vidět, s pomocí kawarádů, lze vyřešit skoro všechno... :)

Re: štítek na motce

Napsal: úte říj 11, 2016 22:41:08
od KankX
to nemá nic společného s Havrdou, ale s politikou jak automobilových , tak motocyklových výrobců... jak jsem psal už na začátku, řeší se to přes výrobu štítku u reklamky... u VW za ten štítek chtějí litr, tak jsem podle toho potrhaného originálu nechal udělat stejný za 50,- a je to OK ;-)

Re: štítek na motce

Napsal: stř říj 12, 2016 09:26:13
od misak39
Mesr píše:tak včera , v pondělí bylo dopoledne hezky, sluníčko a 11 stupňů, tak jsem vyrazil na opakovanou technickou, ale jinam, než původně, do Nymburka. Měl jsem nalepený štítek podle Kubova vzoru, ale mým VIN z boku rámu pod nádrží, technici byli motorkáři, a dlouho se smáli mé historce z Lysé nad Labem, kde mě vyhodili pro chybějící štítek, nafotili si ten nový, který mě stál jen DĚKUJI, a říkali, že stačí ten originální vyražený na krku. Za 5 minut jsem odjížděl. Takže nějak mi nejde na rozum požadavek pana Havrdy, že mi ho pořídí za 2000 Kč, tož tak :)
musím se Havrdy zastat, to nechce on ale Asko, jakožto autorizovaný dovozce...
Když jsem se ptal u mrďocha (čti Renault Scenic) na zápis alternace gum ( měl jsem mrďochy dva -jeden měl 4 varianty gum a druhej jen jednu) tak by ten papír stál 5.000,- !!! A to prosím u postrku, kterej nestál ani půlku toho poplatku :evil: